1. Po wypełnieniu formularzu i podaniu niezbędnych danych otrzymacie Państwo potwierdzenie z adresu office@torunsport.pl
 2. Przygotowaliśmy dla Państwa autokary 8 osobowe, 20 osobowe, 30 osobowe, 50 osobowe, w których w większości znajdują się toalety.
 3. Po potwierdzeniu godzin przylotów/odlotów zapisujemy Państwa na listę i przyporządkowujemy do określonego autokaru. W niektórych przypadkach, może wystąpić sytuacje że na autokar trzeba będzie trochę poczekać.
 4. Po wylądowaniu na lotnisku będzie czekać na Państwa nasz pracownik, który będzie miał ze sobą dużą tablice z logo WMACI 2023 oraz bluzę z logo WMACI 2023.
 5. Lotniska w Polsce są małe, dysponują jedną halą przylotów więc znalezienie się nie będzie stanowiło problemu. Prosimy szukać osoby z tablicą WMACI 2023.
 6. Prosimy o podanie numeru lotu – dzięki temu podejdziemy pod odpowiednie wyjście w hali przylotów.
 7. Nasz pracownik przywita Państwa w Polsce, sprawdzi zgodność Państwa danych na liście, przedstawi harmonogram podróży oraz wskaże autokar który czeka na Państwa.
 8. Płatność za bilet autobusowy do Torunia odbywa się na lotnisku u naszego pracownika. Możliwe formy płatności to płatność gotówkowa w Euro lub Dolarze Amerykańskim.
 9. W zakładce Co ? Gdzie ? Kiedy? będą zamieszczane najnowsze aktualizacje informacji.
 10. Szczegóły, potwierdzenia, płatności za bilet autobusowy powrotny będą odbywać się na naszym stoisku na hali sportowej ul. Bema w Toruniu.
 11. Ze względu na spore zainteresowanie transportami w zależności od dnia będziemy realizować od kilku do kilkunastu kursów autobusów jednego dnia.
 12. Autobus w Toruniu kończy swoją podróż przy hotelach w których jesteście Państwo zameldowani.
 13. Na terenie starówki w Toruniu nie ma możliwości wjazdu autokaru dlatego osoby zameldowane w hotelach na terenie starówki wysadzane są maksymalnie blisko hotelu w punktach gdzie autokar może bezpiecznie się zatrzymać.
 14. W sytuacji gdy Państwa lot się opóźni to albo autokar czeka na Państwa albo to Państwo będziecie musieli poczekać na następny autokar, który odjeżdża z lotniska.